Premium
Cursuri Online Si Individuale De Engleza

Bucuresti, Bucuresti, RO 50.00 RON

Publicat cu 10 luni în urmă 491 vizualizări ID #5045

Descrierea anunțului

Hello! Vrei să înveți limba engleză de la o persoană tânără, dinamică şi entuziastă?

Dacă răspunsul este da, atunci nu mai căuta în altă parte!

Numele meu este Nectarie și sunt profesor certificat internațional TEFL de limba engleză și trainer de dezvoltare personală și public speaking. Am o experiență de doi ani în predarea limbii engleze și educație non-formală.

Ofer şedinţe individuale online la 50 de lei pe oră sau fizic în Militari Residence la 100 de lei pe oră. Folosesc materiale interactive și adaptate la nivelul și nevoile fiecărui elev. Te voi ajuta să îți îmbunătățești vocabularul, gramatica, pronunția ️și încrederea în tine.

De asemenea, ofer şi alte tipuri de şedinţe precum pronunție intensiv sau gramatică intensiv (75 lei / şedinţă), pregătire examene Cambridge/IELTS (75 lei / şedinţă) sau engleză specialziată pentru medici, afaceri, inginerie, turism, drept️, HoReCa️ sau contabilitate (100 lei / şedinţa).

Nu contează dacă ești începător sau avansat, dacă vrei să te pregătești pentru un examen sau doar să te distrezi. Eu sunt aici să te susțin și să te îndrum!

Și pentru că vreau să te conving de calitatea serviciilor mele, îți ofer prima ședință gratuit! Da, ai citit bine: prima ședință este gratis și fără nicio obligație. Este o ședință de stabilire a nivelului tău și a obiectivelor tale.

Ce mai aștepți? Contactează-mă acum pe telefon sau WhatsApp și hai să începem aventura ta cu limba engleză!

Plata se face prin transfer bancar sau Revolut după fiecare ședință, în urma facturii fiscale emise.

Te aștept cu drag!

    Detalii meditator

  • Unde se vor desfășura meditațiile?
    Online La domiciliul elevuluiLa domiciliul meditatorului
  • Nivelul de predare al meditatorului
    Scoala generalaLiceuFacultate
  • Calificari meditator
    Diploma de BacalaureatStudentAbsolvent de facultateLicentiatProfesor preuniversitarProfesor universitar
  • Experienta meditator
    Fara experienta1-2 ani2-5 ani5-10 anipeste 10 ani
  • Durata sedintei
    1 h1 h 30 min2 h2 h 30 min3 h
  • Link web (optional)